0 Kč
Hledat
Filters
Close

Testování běžeckého vybavení FISCHER 2019

pondělí 18. března 2019

Zadov

Na letošní testování běžeckého vybavení FISCHER 2019/2020 na Zadově, hotel Churáňov, jsme za náš K-SPORTS vyslali dva zástupce: Lenku a Ráďu.

Jak testování nakonec dopadlo a co pro nás vývojáři FISCHER připravují pro nadcházející sezónu? Dozvíte se v článku.

Lenka Radek

Lenko, jak jsi byla spokojená s průběhem letošního testování?

Akce výborná, zázemí pro partnery skvělé. Připraveno bylo více jak 15 párů běžek od závodních až po rekreační. Všechny jsme mohli vyzkoušet a porovnat jejich rozdíly.

Nabyté znalosti tak můžeme předat našim zákazníkům u nás v prodejně nebo přes on-line chatovací službu.

Běžky FISCHER na sněhu

Radku, byla připravená stopa, kde všude jste testovali?

Stopa byla perfektně připravená. Testovali jsme na běžeckém okruhu (podobně jako u biatlonu tzv. trestné kolečko :)) i ve volném terénu. Tetovali jsme klasické skluznice, šupiny i protiskluzové pásy.

Radku, jaké novinky pro nás vývojáři FISCHER chystají na novou sezónu?

Technologický strom se posouvá k nižším modelům. Nyní např. najdeme skluznici lepenou za studena COLD BASE BONDING i na nižších modelech běžek. Takové skluznice se vyznačují výbornou absorpcí vosku.

Asi největší vychytávkou je technologie 3D s Gliding Sidewall - jedná se o rozšíření skluznice i na hrany běžky. Tyto voskovatelné bočnice mají redukovat tření a přinášet bezkonkurenční kluzný potenciál. Vyzkoušeli jsme a má to něco do sebe.

Běžky FISCHER ve stojanu

Lenko, která věc tě nejvíce překvapila?

Jsem nadšená z nové řady běžeckých holí ONE WAY a jejich systému rychloupínání pomocí magnetu a kovové kuličky Mag-Point. A také z nové řady běžeckého vybavení BLACK EDITION - běžky, vázání, boty a hole v černé barvě.

Děkuji za rozhovor a zase za rok, při testování FISCHER, na viděnou.